Hlavní stránka » Rádcoherník

29. května 2017

Rádcoherník

RYCHLE NA CHVÍLI ZABAVIT DRUŽINU? MĚJ PO RUCE RÁDCOHERNÍK.

Představujeme novou skautskou appku! Rádcoherník poslouží především rádcům skautských družin. Všechny vložené hry jsou vybrané tak, aby byly velmi rychle zahratelné na schůzce, na výpravě, nebo jinde spolu s družinou. #skaut

Sto krátkých her rychle po ruce

V aplikaci je 100 her osvědčených od Miloše Zapletala. Nabídka her je úzká záměrně, aby byla aplikace praktická. Můžete tak rychle vybrat, co si chcete zahrát. Pokud bude aplikace úspěšná a bude zájem, budeme nabídku her postupně rozšiřovat. Rádcoherník ale nemá být komplexní programovou aplikací pro skauty (ta se připravuje), ani aplikací s obrovskou databází her (takové již existují, např. Hranostaj). Rádci má posloužit, pokud potřebuje vyplnit 10–30 minut, a zrovna nemá plán. Vytáhne mobil z kapsy, a na několik kliků dostane tip na zajímavou hru, která družinu určitě dobře zabaví!

Rovnou instaluj: http://bit.ly­/RadcohernikIn­stalace

Jak se Ti appka líbí? Ohodnoť ji přímo v Obchod Play!